SkyPartner.pl
Strona Główna Promocje Linie Lotnicze Bilety Lotnicze Kontakt

Bilety Lotnicze Rzym

Tanie Loty do Rzymu

Wybierasz się do Rzymu? Jest mnóstwo ofert i propozycji. Ale Ty nie wiesz którą wybrać? Oczywiście najtańszą i najbardziej pasującą do Twoich potrzeb. Bardzo dobrze trafiłeś. My pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę przelotu do Rzymu. U nas kupisz bilety lotnicze do Rzymu szybko sprawnie i tanio. Włochy to piękny kraj, a Ty możesz tam się znaleźć całkiem tanio rezerwując właśnie u nas bilet lotniczy.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów do Rzymu:

Infolinia: 32 728 30 07

Sprzedaż biletów lotniczych do Rzymu od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20. Uwaga! Telefoniczna sprzedaż biletów także w niedzielę od 12 do 20!

 

Loty w Rzymie obsługują są dwa lotniska. Możesz wybrać lot do Rzymu na lotnisko Fiumicino (FCO) lub na lotnisko Rzym Ciampino (CIA). Z Polski bezpośrednie loty odbywają się do Rzymu na obydwa lotniska w zależności od miasta wylotu.

Warszawa - Rzym Fiumicino - linie lotnicze Wizz Air

Warszawa - Rzym Fiumicino - linie lotnicze Norwegian

Warszawa - Rzym Fiumicino - linie lotnicze AlItalia

Warszawa - Rzym Fiumicino - PLL LOT

Katowice - Rzym Ciampino - linie lotnicze Wizz Air

Poznań - Rzym Fiumicino - linie lotnicze Wizz Air

Gdańsk - Rzym Fiumicino - linie lotnicze Wizz Air

Oczywiście powyższe połączenia do Rzymu to bezpośrednie przeloty tanimi liniami lotniczymi. Ale także inne linie lotnicze oferują loty do Rzymu jednak np. z jedną przesiadką. Są to samoloty linii LOT, Lufthansa, Air One, Alitalia, Austrian, Malev, Norwegian i inne. Lot do Rzymu z Polski trwa około 2,5 godziny. Rzym to stolica Włoch. W Rzymie są dwa lotniska: Międzynarodowe lotnisko im Leonardo da Vinci – Rome Fiumicino oraz drugie lotnisko także międzynarodowe Rome Ciampino. Obydwa lotniska obsługują tanie linie lotnicze. Lotnisko Rzym Ciampino leży około 15 km od centrum miasta. Położenie: 41°47'57.7″N12°35'41.77″E. Lotnisko Rzym Fiumicino leży jakieś 30 km od centrum Rzymu. Jest młodszym ale głównym portem lotniczym w Rzymie. Położenie: 41°48'16″N 12°15'03″E. Do lotniska jest bardzo dobry i oznakowany dojazd autostradą.

Dlaczego warto lecieć do Rzymu? Jeśli chcesz zobaczyć to zabytkowe, piękne, magiczne miasto we Włoszech, masz tam przyjaciół, rodzinę, pracę to nie zastanawiaj się tylko kupuj bilet lotniczy z polski do Rzymu. Nie warto męczyć się ponad dobę jazdą samochodem czy jeszcze dłużej autobusem jeśli dzięki tanim liniom lotniczym w ponad dwie godziny znajdziesz się we Włoszech. Taniej, szybciej i przyjemniej. Jeśli chcesz lecieć samolotem do Rzymu zadzwoń na naszą infolinię lub zarezerwuj bilet samodzielnie. To bardzo proste. U nas zapłacisz karta, ale nie tylko, możesz też zapłacić za bilet przelewem a nawet gotówką. Jeśli masz jakieś wątpliwości i pytania, nie możesz znaleźć interesującego Cię polaczenia lotniczego zadzwoń. Nasi konsultanci znajdą najodpowiedniejszy dla Ciebie lot. INFOLINIA: czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w niedzielę w godzinach od 12:00 do 20:00. Zapraszamy.

NUMER INFOLINII: 32 728 30 07

Twój tani bilet lotniczy do Rzymu już czeka na Ciebie. Zrób sobie wycieczkę do Rzymu, zaskocz znajomych, zrob niespodziankę rodzinie. Zaszalej. Kupując bilety u nas stać Cię na bilet lotniczy i świetną wycieczkę samolotem do Włoch


Strona Główna Mapa Strony Kontakt