SkyPartner.pl
Strona Główna Promocje Linie Lotnicze Bilety Lotnicze Kontakt

Program Partnerski

Program Partnerski SkyPartner.pl

Ty Także Możesz Sprzedawać Bilety Lotnicze!

Jeżeli prowadzisz biuro podróży, agencję turystyczną lub jesteś właścicielem stron internetowych, których treść jest ściśle powiązana z turystyką, transportem, wakacjami - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Bardzo łatwo możesz wzbogacić swoją ofertę o praktyczny moduł wyszukiwarki biletów lotniczych i zrabiać razem z nami. Może to być dodatkowe źrołdo dochodu dla Twojej firmy lub witryny www.

Po podpisaniu umowy partnerskiej nasz doradca skontaktuje się z Tobą i otrzymasz praktyczny zestaw narzędzi, które umożliwią Ci sprzedaż zarówno tanich biletów lotniczych jak i biletów tradycyjnych linii lotniczych. Nasi specjaliści dostarczą Ci przygotowaną specjalnie dla Ciebie profesjonalną wyszukiwarke biletów za pomocą której Twoi klienci będą mogli kupić bilet a Ty otrzymasz swoją prowizję. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od ilości sprzedawancyh przez Ciebie biletów lotniczych.

Prowizja naliczana jest za każdy sprzedany przez Partnera bilet. Wysokość prowizji zależy także od rodzaju sprzedanego biletu oraz naliczonej opłaty transakcyjnej.

Skontaktuj się z nami za pomocą FORMULARZA

Uwaga: Wraz ze zgłoszeniem przeslij nam opis swojej strony, jej adres www oraz profil prowadzonej sprzedaży. Pomoże nam to lepiej dopasować ofertę i stworzyć wyszukiwarkę biletów wkomponowaną w Twoją witrynę oraz oszacować potencjał i przygotowac kilka wskaówek i porad z którymi będize Ci łatwiej wystartować.


SkyPartner.pl Tanie Bilety Lotnicze i Hotele On Line

SkyPartner.pl Partner: eSKY - KATOWICE
ul. Moniuszki 5/1
40-095 Katowice

eSKY - RADOM
pl. Jagielloński 8
26-600 Radom

****


Strona Główna Mapa Strony Kontakt