SkyPartner.pl
Strona Główna Promocje Linie Lotnicze Bilety Lotnicze Kontakt

SkyPartner.pl - Tanie Bilety Lotnicze

Telefoniczna sprzedaż biletów wszystkich linii:

801 005 063 lub 32 728 30 07

SkyPartner - bezpiecznie, profesjonalnie i tanio sprzedajemy bilety lotnicze wszystkich renomowanych linii lotniczych latających po Europie i całym świecie. Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na zakup tanich biletów lotniczych przez internet powstał nasz serwis SkyPartner. Nasze usługi oferujemy tym wszystkim, którzy chcą zakupić bilet lotniczy nie wychodząc z domu, a więc szybko a przy tym tanio i absolutnie bezpiecznie. Będąc w każdym miejscu na świecie mogą Państwo usiąść przed komputerem, wejść na stronę SkyPartner bądź zadzwonić na Infolinię i dokonać rezerwacji taniego biletu lotniczego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka połączeń lotniczych dostarczana przez naszego partnera eSky - posiadającego najlepszy informatyczny moduł wyszukiwania i rezerwacji biletów lotniczych pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Portal SkPartner pomoże Państwu także dokonać rezerwacji hotelu, wynająć samochód i śledzić wszelkie możliwe promocje na bilety lotnicze. SkyPartner - jesteśmy dla Państwa by każda podróż była miłym, niezapomnianym przeżyciem. W naszej ofercie bilety lotnicze takich przewoxników jak: Ryanair, Wizzair, easyJet, Centralwings, Skyeurope, Germanwings, Norwegian, LOT, Jet2, Malev, Alitalia, Sterling, Aerlingus i wiele innych.

Szybkkie Menu:

Bilety Lotnicze do Paryża

Bilety Lotnicze do Londynu

Warszawa - Budapeszt..................655 PLN Warszawa - Londyn..................349 PLN

Linie lotnicze nie sprzedają już papierowych biletów lotniczych.
Od 1 czerwca 2008 wszystkie linie lotnicze zrzeszone w IATA nie sprzedają już tradycyjnych biletów lotniczych w formie papierowej, jedynie w formie elektronicznej. IATA - czyli Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (International Air Transport Association) zrzesza obecnie 240 linii lotniczych. IATA nadaje lotniskom kod IATA oraz dwuznakowy kod liniom lotniczym. Do IATA należą obecnie takie linie lotnicze jak: Aer Lingus, Aeroflot, Air France, bmi, British Airways, Finnair, Jet Airways, KLM, LOT, Luthansa, Swiss i inne. Głównym celem wystawiania biletów wyłącznie w formie elektronicznej są oszczędnąści i wygoda. Sprzedaż biletów elektronicznych wymaga znacznie mniejszych kosztów ze strony linii lotniczych, a z kolei kupno elektronicznego biletu przez pasażera jest dziś łatwiejsze i szybsze od tradycyjengo sposobu. Ponadto kupując bilety lotnicze on line sami możemy w razie potrzeby także internetowo lub telefonicznie modyfikować dane na bilecie, termin, nazwisko pasażera a nawet kierunek.

Przy elektronicznym bilecie klienci linii lotniczych nie muszą już mieć obawy o zagubienie biletu. Wystarczy zapisać sobie na karteczce, w telefonie, notesie czy laptopie sam numer rezerwacji. Wraz z dokumentem tożsamości wystarczy podaczas odprawy. Najbardziej niepocieszeni z tej decyzji IATA o biletach elektronicznych są właściciele biur podróży, którzy rocznie zarabiali znaczne dochody na biletach papierowych. Niezależnie jednak od tego postanowienia IATA o sprzedaży biletów wyłącznie on line ilość sprzedawanych biletów lotniczych przez internet w ostatnim czasie znacznie nie tylko wzrosła ale i przekroczyla ilość sprzedawanych biletów papierowych. Zwłaszcza tanie linie lotnicze przodują dziś w ilości sprzedawanych biletów przez internet. Ci z pasażerów, którzy choć raz kupili bilet korzystając z internetu bądź infolinii wracają do tego sposobu zakupu, przekonując się o wygodzie, oszczędności pieniędzy a przede wszytkim czasu. Aby kupić bilet skorzystaj z pomocy naszego konsultanta pod numerem infolinii 801 005 063 lub 32 728 30 07.

Sprzedajemy Bilety Lotnicze Euro 2012 !!!


Strona Główna Mapa Strony Kontakt