SkyPartner.pl
Strona Główna Promocje Linie Lotnicze Bilety Lotnicze Kontakt

Ekspansja Tanich Linii Lotniczych - Wakacje, Lato 2009
Ekspansja tanich linii lotniczych zaczęła być mocno zauważalna od pierwszej połowy roku 2005, kiedy to aż 1/4 wszystkich przewożonych osób skorzystała z ofert obecnych wówczas na rynku tanich linii lotniczych. Konkurencyjne, niskie ceny oraz ekspansywna polityka promocyjna sprawiły, że od tego czasu linie te przyciągają coraz liczniejsze rzesze klientów. Dzięki równoczesnej popularyzacji internetu – właśnie tą drogą podróżujący tanimi liniami lotniczymi mają możliwość znalezienia pożądanych informacji o cenach biletów czy nowych połączeniach. Przez internet także najpoważniejsi przewoźnicy sprzedają nawet około 80 procent biletów.

Dzięki tanim liniom lotniczym nie jest już problemem dla Polaków udanie się samolotem do poszczególnych europejskich miast, choćby na weekend. Polska jest na tyle atrakcyjnym miejscem, że mamy tutaj przegląd wiekszości liczących się tanich linii lotniczych: irlandzi Ryanair, Aerlingus, węgierski Wizz Air, Malev, słowacki Skyeurope, polski Centralwings, norweski Norwegian Air, niemiecki Germanwings, brytyjski easyJet i wiele innych: Jet2, Iceland Express, Sterling, JetAir, BMIBaby. Również włoskie linie lotnicze zakładają coraz częściej swoje siedziby właśnie tutaj. Do najbardziej popularnych w naszym kraju włoskich tanich linii lotniczych należą takie włoskie firmy latające jak: Alitalia, Meridiana i Air Italy. Stosunkowo niedawno dołączyła do nich sieć Volareweb.

 Wybrane promocje lotnicze:

Warszawa - Dublin ............. 149 PLN Warszawa - Liverpool ............. 236 PLN
Warszawa - Paryż .............. 219 PLN Warszawa - Oslo ................... 349 PLN
Warszawa - Londyn ............ 249 PLN Warszawa - Bruksela ............... 249 PLN
Warszawa - Rzym .............. 289 PLN Warszawa - Kolonia ................. 264 PLN
Warszawa - Mediolan .......... 149 PLN Warszawa - Stuttgart .............. 242 PLN
Wrocław - Londyn ................ 56 PLN Wrocław - Dortmund ................. 96 PLN
Katowice - Londyn .............. 282 PLN Katowice - Kolonia .................. 153 PLN
Katowice - Bruksela .............. 96 PLN Katowice - Frankfurt ................. 96 PLN
Gdańsk - Cork ................... 223 PLN Gdańsk - Oslo ......................... 95 PLN
Kraków - Dublin ................. 343 PLN Kraków - Londyn .................... 267 PLN
Kraków - Londyn ................ 325 PLN Kraków - Londyn .................... 349 PLN
Kraków - Liverpool ................ 96 PLN Kraków - Paryż ...................... 308 PLN
Warszawa - Amsterdam ........ 628 PLN Warszawa - Chicago .............. 2128 PLN

Poniżej prezentujemy linie lotnicze, których bilety można nabyć w naszym systemie sprzedaży. Niektóre z nich mogą być niedostępne w sprzedaży internetowej on line, dlatego w tym przypadku prosimy o kontakt z naszym konsultantem/kasjerem biletowym, który pomoże dokonać rezerwacji a bilet otrzymają Państwo drogą elektroniczną (mailem). Za bilety lotnicze zarówno linii tradycyjnych jak i tanich linii lotniczych będą Panstwo mogli zapłacić przelewem lub gotówką w banku. Oczywiście płatność kartą kredytową daje możliwość najszybszej rezerwacji lotu. W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

I N F O L I N I A

801 005 063

Pracujemy od poniedziałku do soboty od 8-20 oraz w niedzielę od 12-20

Bilety Lotnicze SkyPartner.pl


[ 22/09/08 ] - British Airways w Polsce
Linie lotnicze British Airways oferują swoim klientom szeroki wybór połączeń do:(...)

[ 24/08/08 ] - Air Italy Polska Loty z Katowic
Od 4 kwietnia 2008 linie lotnicze Air Italy Polska oferują nowe połączenie z regionalnego(...)

[ 17/07/08 ] - Lufthansa z Warszawy do Monachium
Linie lotnicze Lufthansa od 2 czerwca oferują bezpośrednie połączenie lotnicze na trasie(...)

[ 05/07/08 ] - Do Rzymu i Mediolanu Liniami Air One
Jeżeli w okresie wakacyjnym planujecie się Państwo wybrać do Rzymu lub Mediolanu a dojazd na(...)


Wakacyjna oferta easyJet
 


Nowe plany Centralwings Linie Central Wings pomimo swoich problemów od początku tego roku nadal posiadają w ofercie wiele tanich lotów na kierunkach typowo wakacyjnych czyli do Egiptu i Chorwacji. Warto zapoznac się z ofertą tych linii. 

AirBerlin - niemieckie tanie linie lotnicze. Oferują tanie loty także międzykontynentalne. Najwięcej lotów odbywa się z Berlina. Z Air Berlin polecimy zarówno do Kanady i USA jak i do Chin, Tajlandi, Republiki Południowej Afryki oraz Dominikanę. Szczególnie polecamy bilety z Berlina do innych niemieckich miast.
 
Ryanair - irlandzkie tanie linie lotnicze, swoją popularnośc zawdzięczają tanim lotom do Anglii i Irlandii. W Polsce tanie linie lotnicze Ryan Air cieszą się najwięszą popualrnością ze względu na to iż swoje przeloty oferują z prawie wszystkich polskich lotnisk.
 
Polskie tanie linie lotnicze Centralwings są spółką córką należącą do krajowego potentata branży lotniczej grupy PLL LOT. Oferują tanie połączenia lotnicze po Europie, loty czarterowe do atrakcyjnych turystycznie państw.
 

Wizz - Węgierskie tanie linie lotnicze. Druga co do wielkości tania linia lotnicza w Polsce, może już niedługo będzie liderem tanich przelotów pasażerkich po Europie. Lata wszędzie tam gdzie potrzeba, jej samoloty pomalowane są w charakterystyczny fioletowo różowy kolor. W Polsce cieszy się dużym uznaniem pasażerów.
 
Germanwings - niemieckie tanie linie lotnicze. Latają nie tylko po Europie, ich samoloty odwiedzają także dalsze zakątki kuli ziemskiej. W Polsce samoloty German Wings odlatują z Warszawy i Katowic. Wczesniej także z Krakowa i Gdańska.
 
easy Jet to angielskie tanie linie lotnicze, oferujące przeloty z Polski nie tylko do Anglii. Solidny przewoźnik, o którym żadko usłyszymy coś złego. Jak do tej pory ich siatka połączeń raczej się rozwija niż kurczy.
 

Jeżeli przebywacie Państwo na terenie Holandii lub w pobliżu Paryża warto skorzystać z oferty linii Transavia. Z Holandii samoloty Trans Avia odlatują z Amsterdamu, Rotterdamu i Eindhoven. Natomiast z francuskich lotnisk największy wybór połaczeń będziemy mieć z lotniska Paryż Orly. 

Czytaj więcej

 


JetAir  - Szybkie, częste i punktualne loty pomiędzy polskimi portami regionalnymi takimi jak Kraków, Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Zielona Góra i Lódź to oferta lini Jet Air. Przeloty oferowane są także na trasach do Wiednia, Kopenhagi i Berlina.

Czytaj więcej

 


Norwegian - norweskie tanie linie lotnicze, W ich ofercie znajdziemy połączenia lotnicze nie tylko ze skandynawią. Popularne połączenia z Polski to trasy: Kraków Oslo, Kraków Stavanger, Kraków Sztokholm i Bergen oraz Szczecin Oslo.

Czytaj więcej

 

Sterling DK to duńskie tanie linie lotnicze, które w Polsce zadomowiły się w Krakowie. Oferują tanie loty na trasie Kraków Kopenhaga, którą pokonują w półtorej godziny.

Czytaj więcej

Volareweb.com to włoskie tanie linie lotnicze, które oferują tanie loty z Polski do Włoch a ściślej mówiąc do Mediolanu (Milan Malpensa) z trzech lotnisk: Kraków, Warszawa i Wrocław. Z Mediolanu mamy mozliwośc wyboru 20 kierunków docelowych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej

Alitalia - włoskie linie lotnicze, które oferują w Polsce regularne połączenie lotnicze Warszawa Rzym i Rzym Warszawa. W ofercie tranzytowej z przesiadką w Rzymie mamy dostepne dodatkowe kilkadziesiąt ciekawych połączeń w rejonie basenu Morza Śródziemnego oraz loty międzykontynentalne.

Czytaj więcej

Aerlingus - irlandzie tanie linie lotnicze. Połączenia z Krakowa i Warszawy do Dublina i dalej z przesiadką do Nowego Jorku. Szeroka gama połączęń z Dublina do USA i całej Europy.

Czytaj więcej

Air One linie lotnicze z centralnym węzłem we Włoszech na lotnisku Rzym Fiumcino. Z Polski oferują loty z Warszawy między innymi do: Aten, Bostonu, Chicago, Rzymu. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Czytaj więcej

British Airways to brytyjskie linie lotnicze, jedne z największych na świecie. Oferują przeloty do ponad 600 miejscowości na całym świecie. Dysponują ponad 300 samolotami. Z Polski odlatują z Warszawy, Poznania i Krakowa.

Czytaj więcej

LOT- polskie linie lotnicze LOT są największym polkim operatorem lotniczym, na rynku istnieją blisko 80 lat. Oferują przeloty międzykontynetalne do Ameryki, Kanady, Azji, a także połączenia krajowe regionalne z rodzimymi lotniskami. Bardzo ciekawa oferta i warto porównać ceny LOT-u nawet z tanimi liniami lotniczymi.

Czytaj więcej


Air France - jedna z najstarszych i największych linii lotniczych. Bogata siatka połączeń w Europie oraz wiele połączeń do Azji, Ameryki, Afryki, także na Karaiby.

Czytaj więcejAir Italy - włoskie linie lotnicze, w Polsce oferują głównie przewozy czarterowe dla biur podróży do atrakcyjnych turystycznie państw takich jak Egipt czy Tunezja. Bogata siatka połączeń na terenie Włoch, także loty międzykontynentalne

Czytaj więcej

 


American Airlines - to amerykańskie linie lotnicze oferujące przeloty międzykontynentalne do USA. W swojej ofercie posiadają również przeloty do Chin, Azji. W Polsce samoloty odlatują z Krakowa i Warszawy

Czytaj więcej

 

 Brussels Airlines to belgijskie linie lotnicze które swoją bazę posiadają w Brukseli. W Polsce oferują przeloty z Krakowa i Warszawy. W ofercie znajdziemy około 50 portów lotniczych w Europie a także lotniska w Afryce, Azji i Ameryce Północnej.

Czytaj więcej

 

Strona Główna Mapa Strony Kontakt