SkyPartner.pl
Strona Główna Promocje Linie Lotnicze Bilety Lotnicze Kontakt

WizzAir

Wizz Air - Węgierskie Tanie Linie Lotnicze

Bilety Wizz AirWęgierskie Tanie Linie Lotnicze Wizz Air najpopularniejsze w Polsce linie lotnicze sprzedające tanie bilety. Wizz Air to firma pochodząca z Węgier. Swój pierwszy lot odbyła w maju 2004 roku z Katowic. Obecnie to właśnie Katowice są główna bazą w Polsce dla Wizz Air. Poza Katowicami Wizz Air oferuje połączenia z takich miast jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Budapeszt, Sofia, Bukareszt, a wkrótce zostanie otwarta kolejna baza Wizz Air w Cluj. Jednak najwięcej połączeń Wizz Air znajdziemy z Katowic. Porty docelowe Wizz Air: Ateny, Bukareszt, Barcelona, Belfast, Mediolan, Bournemouth, Bourgas, Budapeszt, Paryż, Korfu, Cluj, Kolonia, Rzym, Bruksela, Cork, Coventry, Doncaster Sheffield, Dortmund, Eindhoven, Rzym, Gdańsk, Glasgow, Grenoble, Goteborg, Frankfurt Hahn, Katowice, Hamburg Lubeka, Londyn, Liverpool, Durham Tees Valley, Malme, Palma de Mallorca, Sztokholm, Poznań, Sofia, Londyn, Oslo, Turku, Varna, Warszawa, Wrocław.

Tanie linie lotnicze Wizz Air dzięki tanim biletom, na tyle tanim, że stały się one przystępne także dla mieszkańców europy środkowo wschodniej stworzyły możliwości podróży samolotem dla tych podróżnych, dla których do tej pory lot samolotem, tradycyjnymi liniami był zbyt drogi. Dzięki Wizz Air podróż samolotem stała się tania, niejednokrotnie tańsza od podróży samochodem czy autobusem. Dzięki licznym promocjom, atrakcyjnym cenom biletów, odpowiednio dobranych połączeniach Wizz Air z roku na rok ma coraz więcej klientów. Na popularność i komfort podróży liniami Wizz Air wpływa nie tylko cena biletu, ale wiele dodatkowych usług jakie oferuje. Dziś właściwie nie wychodząc z domu możemy zaplanować całą podróż. Czy to telefonicznie, czy też samodzielnie on line kupujemy bilet siedząc wygodnie w fotelu, płacimy za bilet nie wychodząc z domu, możemy wykupić ubezpieczenie wraz z biletem, miejsce w samolocie z dodatkową przestrzenią na nogi, zapłacić za bagaż, cz pierwszeństwo wejścia na pokład.

Tanie Linie Lotnicze Wizzar posiada flotę na którą składa się tylko jeden typ samolotu – jest to Airbus A 320, obecnie 15 sztuk. Każdy z samolotów może jednorazowo zabrać na pokład 180 pasażerów, którzy podróżują na wygodnych, skórzanych fotelach. Samoloty serwisują najlepsi specjaliści z Lufthansa Technik oraz SAS Technical Services. W związku z ciągłym rozwojem linii WizzAir, nowymi połączeniami, powstawaniem nowych baz Wizzer planuje w ciągu najbliższych lat zakupić kolejne samoloty, blisko 20 sztuk w ciągu 5 lat. Już w czerwcu 2008 roku w bazie w Katowicach stanie kolejny nowy Airbus A320 prosto z fabryki jako własność Wizz Air. Dzięki większej flocie Wizz Air stacjonującej w Katowicach zwiększy się także liczba połączeń i kierunków w ofercie tej taniej linii lotniczej.

Proponowane trasy przelotów Wizz Air:

Bilety WizzAir z Warszawy:

Bilety WizzAir do Warszawy:

Bilety Wizz Air z Katowic: 

Bilety Wizz Air do Katowic:

Bilety WizzAir z Gdańska: 

Bilety WizzAir do Gdańska:

Bilety WizzAir z Poznania: 

Bilety WizzAir do Poznania:

Bilety WizzAir z Wrocławia: 

Bilety WizzAir do Wrocławia:


Strona Główna Mapa Strony Kontakt